Vybavení do koupelny

Součástí každé rekonstrukce nebo modernizace koupelny je také nákup nového vybavení do koupelny. Vybavení do koupelny musí být praktické a zároveň utvářet design celé koupelny. Jeho výběr tak není nic snadného. Jak takové vybavení vybrat?

Vybavení do koupelny

Návrh koupelny na prvním místě

Začít vybírat koupelnový nábytek a celou řadu dalších věcí, je nemožné bez předchozího návrhu. V případě, že si rekonstrukci děláte sami, doporučujeme náš online návrhář koupelen. Pomůže vám zpracovat 2D návrh vaší koupelny, abyste si dokázali představit koncept jejího rozložení. V další části doporučujeme být v kontaktu s odborníkem.

Výběr vybavení do koupelny

S návrhem koupelny, už byste měli mít vyjasněnou nejzásadnější věc – co všechno budete do koupelny pořizovat. Máte tedy jasno v tom, zda chcete vanu i sprchový kout, jedno či dvě umyvadla a podobně.

Rozpočet

Ještě než začnete vybírat konkrétní produkty, doporučujeme si udělat rozpočet na celé vybavení do koupelny a podívat se, jak se zhruba pohybují ceny. Díky tomu budete vědět, kolik si můžete za jednotlivé produkty dovolit utratit.

Samotný výběr

Nyní přichází ta zábavná část, tedy jak pro koho, a tou je samotný výběr jednotlivých produktů. V případě, že se ve vybavení tolik nevyznáte, poproste známého, nebo buďte v kontaktu s podporou. Postupně procházejte kategorie a vybírejte jednotlivé produkty. My doporučujeme začínat od nejdražšího kusu, protože právě tam mohou být největší odchylky v ceně a vybočení z rozpočtu.

Obecný návod na postup je tedy – vana, sprchový kout, nábytek, toaleta, umyvadlo a doplňky.

Kde vybavení do koupelny objednat?

Obchodů s koupelnovým vybavením je celá řada. Naše volba padla na e-shop Wellmall.cz a Levna-koupelna.cz. Jedná se o dva e-shopy s velmi podobnou nabídkou od stejné firmy.

První jmenovaný je skvělý například na sprchové boxy a sprchové masážní boxy, druhý spíše na sprchové kouty a vanové zástěny. Jak už jsme však řekli, e-shopy jsou velmi podobné a záleží jen na vás, který vám bude sympatičtější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *