Inspirace koupelny

inspirace koupelnyJak jsme psali v úvodním textu, než se pustíte do rekonstrukce, je důležité, abyste měli nějakou představu, jak by měla koupelna vypadat. Inspirace koupelny je naprosto zásadní věc. Mělo by to být, jako když přijdete do obchodu a něco vám „padne do oka“. Přesně tak byste se měli cítit, když vidíte návrh své nové koupelny.

Kde hledat nové inspirace koupelny?

Odpověď je snadná – všude. Doporučujeme si stáhnout všechny materiály, které na internetu najdete, prohlížet fotky a číst články. Abychom vám dali také nějaká konkrétní doporučení z vlastní zkušenosti, stáhněte si eknihu 25 omylů při zařizování koupelny. Jedná se o publikaci, která vám pomůže si ujasnit, jak budě vypadat vaše koupelna a co v ní chcete.

Další užitečné rady najdete na stránkách Tipy-rady.cz.

Kde hledat fotky?

Nejjednoduší je přejít na naši fotogalerii koupelen a najít si svou vysněnou koupelnu tam. Kromě toho najdete i velké množství fotek ve vyhledávačích. Stačí si otevřít Seznam nebo Google, zadat „koupelna“ a přejít do sekce obrázky. Jediná nevýhoda je, že se může snadno stát, že si vyberete vysněnou koupelnu a nábytek a zařízení v ní nedokážete sehnat. Z toho důvodu je lepší brát fotky opravdu jen jako inspiraci, ukládat si je a pak to konzultovat s lidmi, kteří vám budou koupelnu zařizovat. Společně určitě najdete řešení.

Zajímají vás i montážní videa a návody?

Inspirace nové koupelny je jedna věc, realizace druhá. Pokud si děláte koupelnu sami, nebo jen chcete vědět, co se v ní bude při rekonstrukci dít, podívejte se na montážní videa. Pomohou vám se zorientovat v tom, co je třeba všechno udělat a případně vám i ukážou, jak jednotlivé kusy zařízení správně instalovat.

Teď už je to jen na vás

Nyní už víte, kde hledat inspirace koupelny, fotky, články i videa. Je jen na vás, jak tyto informace využijete. Opravdu doporučujeme, abyste všemu věnovali svůj čas. Možná to přeháníme, protože je to pro většinu lidí logické, ale není nic horšího, než po rekonstrukci koupely zjistit, že vám vlastně nevyhovuje.

1 komentář u „Inspirace koupelny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *